Ortodoncja Fudalej nasz zespół

Zespół Ortodoncji FUDALEJ

Najwybitniejsi sportowcy, politycy, naukowcy i inni liderzy w swoich dziedzinach nie osiągali by najwyższych laurów gdyby nie praca zgranego i zaangażowanego zespołu. To jest ukryta siła naszej placówki. Właśnie dlatego osiągamy sukcesy terapeutyczne w leczeniu wad zgryzu naszych pacjentów, że pracujemy zespołowo. Wiedza, doświadczenie, pozycja zawodowa i przede wszystkim niezwykła twórcza energia profesora Piotra Fudaleja są oczywistymi fundamentami, na których zbudowana jest nasza placówka. Jednak reszta z nas codziennie stara się stworzyć optymalne warunki dla pracy samego profesora oraz dla pacjentów aby czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Mogę z dumą i wielką satysfakcją powiedzieć, że mam najlepszy zespół współpracowników w Polsce – tak określił nas niejednokrotnie prof. Piotr Fudalej. Jego słowa są dla nas wielkim zobowiązaniem ale też wielką radością.

Nasze wszystkie działania determinuje opieka nad pacjentem nacechowana empatią i wrażliwością. Staramy się każdego z naszych podopiecznych otoczyć płaszczem troski i zrozumienia.

Zapraszamy na konsultacje.

Zespół Ortodoncji FUDALEJ