Zakres usług

Aby mieć piękny uśmiech trzeba przede wszystkim w odpowiedni sposób dbać o codzienną higienę zębów. Czasami jednak nasz uśmiech mimo właściwej pielęgnacji nie jest idealny. Współpracując z najlepszymi specjalistami polecamy Państwu mniej lub bardziej inwazyjne metody korekty uśmiechu – począwszy od leczenia ortodontycznego aż po protetyczne, czyli licówki porcelanowe lub kompozytowe, a w przypadku znacznego osłabienia lub utraty tkanek zębów również korony protetyczne i implanty. W przypadku odkształcających się dziąseł, przeprowadzamy zabiegi gingiwoplastyki, czyli odtworzenia estetycznego kształtu dziąseł. W ramach naszych usług oferujemy również leczenie chirurgiczno-ortodontyczne. Celem takiego leczenia jest uzyskanie optymalnie wkomponowanych zębów w tkanki miękkie jamy ustnej.
ortodoncja

ALIGNERY / NAKŁADKI

Współczesna ortodoncja to również leczenie alignerami, czyli prżeźroczystymi „nakładkami” na zęby. Oferujemy systemy Invisalign i Clear AlignerCzytaj więcej »

STREFA PACJENTA

„Strefa pacjenta” to swoiste kompendium wiedzy na temat leczenia ortodontycznego. Znajdziecie tu Państwo szereg przydatnych informacji.Czytaj więcej »

APARATY KLASYCZNE

Stosujemy wszystkie rodzaje aparatów ortodontycznych, w tym aparaty stałe zarówno klasyczne metalowe, jak i w kolorze zębów lub też całkowicie przezroczyste.Czytaj więcej »

LECZENIE CHIRURGICZNO-ORTODONTYCZNE

Najtrudniejsze jest leczenie wad szczękowo-twarzowych, gdyż wymaga korekty położenia lub rozmiaru kości. w takich przypadkach konieczna jest ingerencja chirurgiczna.Czytaj więcej »

LECZENIE ORTODONTYCZNE

Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych. Przyczyn skłaniających do udania się na konsultacje do lekarza ortodonty jest wiele. Najczęściej są to względy estetyczne.Czytaj więcej »

CENNIK USŁUG ORTODONTYCZNYCH

Korzystniejsza relacja ceny do jakości to zasługa najnowszych technologii, umożliwiających szybszą i precyzyjniejszą diagnostykę oraz planowanie leczenia.Czytaj więcej »

Umów wizytę online!