Jeszcze przed ukończeniem studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2006 roku udało mi się podjąć współpracę z dr Piotrem Fudalejem. Jego wiedza, doświadczenie oraz sposób podejścia do pacjenta utwierdziły mnie w przekonaniu, że ortodoncja to jest to, co pragnę w życiu robić.

Dzięki Jego wsparciu, od ponad 6-ciu lat zdobywam doświadczenie i umiejętności nie tylko w pracy z pacjentami, ale również na licznych kursach z zakresu ortodoncji. Wykłady takich doskonałych ortodontów, jak prof. Kokich, prof. Kaminek, prof. Pancherz, dr Bacetti oraz polskich wykładowców na zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego pozwalają mi na ciągły rozwój, poznawanie nowych technik leczenia i doskonalenie umiejętności.

Pasjonujący jest również udział w pracy naukowej. Zdobywanie nowej wiedzy i świadomość, że wnoszę chociaż malutki wkład w rozwój ortodoncji, sprawia ogromną satysfakcję. Aktualnie mam przyjemność uczestniczyć w badaniach o metodach oceny estetyki twarzy.

W 2018 r. otworzyłam przewód doktorski i przygotowuję pracę pt. „Ocena stabilności łuków retencyjnych na podstawie własnego randomizowanego, kontrolnego badania klinicznego”.  Badania kliniczne ( KB/956/14), które prowadzę wspólnie z prof. Fudalejem od 2014 r. uzyskały pozytywną opinię Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie w uchwale nr 46/14.