Absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2009 roku. Staż podyplomowy odbywała w Zakładzie Patologii Jamy Ustnej w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, gdzie też pracowała na stanowisku młodszego asystenta do  2016 roku.

Od 2018 współpracuje z Ortodoncja Fudalej, gdzie podnosi swoje kwalifikacje.
W 2018 roku uczestniczyła w szkoleniach z cyklu Orthonavi przowadzonych przez doktora Mariusza Wilka oraz w 2019 w cyklu „leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego” doktora Larrego Browna.
Szczególnie zainteresowana ortodoncją ale ze względu na  holistyczne podejście do pacjenta bierze udział w szkoleniach i konferencjach również z zakresu innych obszarów stomatologii, m. in.:
– cyklu szkoleń prowadzonych przez „Periopraktyk” Witold Jurczyński poświęconych periodontologii ( Interdyscyplinarne zarządzanie problemami estetycznymi i czynnościowymi u pacjentów z chorobami przyzębia, Terapia resekcyjna, Terapia regeneracyna, Podstawy chirurgii periodontologicznej oraz mikrochirurgii, Plastyczna chirurgia śluzówkowo- dziąsłowa, w latach 2011- 2012)
– szkolenia z zakresu endodoncji prowadzone przez dr. n. med. Wojciecha Wilkońskiego ( nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu) w 2015 roku
– szkolenia poświęcone protetyce, stomatologii estetycznej z uwzględnieniem leczenia biomimetycznego ( Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna metoda dla przyzębia, dr. n. med Krystian Owczarczak, 2011; Licówki porcelanowe krok po kroku, dr Danuta Borczyk, 2013; sesja specjalna Pascala Magne poświęcona odbudowom adhezyjnym w odcinkach przednich i bocznych oraz ultrazachowawczej opcji leczenia estetycznego, 2016)
– szkolenia z zakresu zwarcia i okluzji ( Wskazania do szynoterapii, dr.Wojciech Drobek, 2012; Bruksizm a zaburzenia snu, dr Henry A. Gremillion, 2017; Terapia szynami nagryzowymi: zmiana okluzji w leczeniu interdyscyplinarnym, dr Stefan Kopp, 2017)

Jej pracę cechuje staranność i dokładność wykonywanych procedur.

Prywatnie lubi podróże, teatr i dobrą książkę.