ortodoncja

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne gwarantuje prawidłowy i zdrowy zgryz, proste zęby oraz harmonijne rysy twarzy. Indywidualny plan leczenia pozwala osiągnąć optymalne rezultaty.

Ortodoncja pozwala na korygowanie pozycji źle ustawionych, stłoczonych zębów, zamykaniu szpar oraz korygowaniu zgryzu. To wszystko staje się możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego do wady aparatu ortodontycznego.

W dzisiejszych czasach lekarz ma do dyspozycji wiele różnych konstrukcji aparatów łącznie z aparatami typu Ivisalign czy aparatami lingwalnymi, które nie są tak widoczna jak standardowe aparaty.

Leczenie ortodontyczne polepsza nie tylko wygląd pacjenta i rysy twarzy, ale także poprawia żucie i wymowę. Umożliwia również prawidłowe przeprowadzanie zabiegów higienicznych, co chroni zęby przed próchnicą.

Obecnie coraz więcej pacjentów zdaje sobie sprawę i korzysta z możliwości jakie daje współczesna ortodoncja. Współczesna ortodoncja to ortodoncja cyfrowa, to tak nowoczesne instrumentarium jak skaner wewnątrzustny, który eliminuje nieprzyjemne i uciążliwe pobieranie wycisków. Nowoczesna ortodoncja to również telemedycyna, która pozwala na wsparcie, udzielane przez renomowanych specjalistów lekarzom w odległych placówkach stomatologicznych.

Dzięki osobie prof. Piotra Fudaleja, światowej formatu naukowca i klinicysty, pacjenci naszych placówek mają wyjątkową opiekę i mogą otrzymać wyjątkowej jakości usługi ortodontyczne.

Serdecznie zapraszamy!

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!

Wyślij zapytanie >>>

INFOLINIA

603 11 12 13

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00